Suche

Informacje prasowe #Biznes/ekonomia
udostepnij

Marka Bosch uhonorowana tytułem „Konsumencki Lider Jakości – Lider Dekady 2011-2021”

Hanna Żurek

Hanna Żurek >

X

Konsumencki Lider Dekady 2011-2021 to podsumowanie głosów i opinii konsumentów zbieranych przez dziesięć lat trwania ogólnopolskich badań. W trakcie 10. edycji, marka Bosch zwyciężyła łącznie 17 razy w kategoriach: „Urządzenia i systemy grzewcze” oraz „Pompy ciepła”. Wyróżnienie to potwierdzenie jakości oraz niezawodowości produktów Bosch przez lata docenianych w tym prestiżowym, ogólnopolskim programie.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski, promocyjny program, w którym wyróżnienia oparte są w pełni na opinii konsumentów oraz ich zaufaniu do danej marki. Od samego początku program jest nierozerwalnie związany ze Strefą Gospodarki, ogólnopolskim, niezależnym dodatkiem dystrybuowanym z Dziennikiem Gazetą Prawną, ekonomicznym dziennikiem nr 1 w Polsce. Co roku w badaniach przeprowadzonych na próbie kilkunastu tysięcy konsumentów zidentyfikowani zostają liderzy jakości w najbardziej popularnych branżach i kategoriach. Konsumencki Lider Jakości - Lider Dekady 2011-2021 to podsumowanie 10 lat ogólnopolskich badań konsumenckich, w których na przestrzeni dziesięciu lat wzięło udział blisko 130 tysięcy respondentów.

Przez ostatnie 10 lat, marka Bosch była wskazywana przez respondentów jako najlepsza pod względem jakości w kategoriach "Urządzenia i systemy grzewcze" oraz "Pompy ciepła". Żadna inna marka nie zanotowała tak wysokiego poparcia.

Jakość produktów urządzeń i systemów grzewczych uzasadniają również opinię respondentów. Wśród nich znalazły się takie określania jak: kupowałem i korzystałem, trwałe, solidne, serwis na wysokim poziomie, Są dobrej jakości, oszczędne w eksploatacji, dobra cena czy mam urządzenie tej marki od wielu lat.

Respondenci przypisywali również skojarzenia dotyczące badanych marek. Przy marce Bosch wskazywali m.in: solidna technologia, niezawodność, bezawaryjne użytkowanie oraz innowacja.

Bosch Thermotechnik GmbH jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Niedawno marka Bosch oraz marka Junkers połączyły siły i oferują doskonałą jakość, doświadczenie i nowoczesność pod wspólnym szyldem – Bosch Termotechnika. Niezawodność produktów grzewczych, ich niezwykły design, a przede wszystkim innowacyjność to zasługa zaawansowanej technologii, za którą stoi marka Bosch.

Kontakt dla prasy:

Hanna Żurek

Specjalista ds. PR

+48 22 715 42 17

hanna.zurek@pl.bosch.com

Grupa Bosch jest wiodącym światowym dostawcą technologii i usług. Na całym świecie zatrudnia blisko 401 300 pracowników (stan na 31 grudnia 2021 roku). Według wstępnych danych, w 2021 r. firma wygenerowała sprzedaż na poziomie 78,8 mld euro. Jej działalność podzielona jest na cztery sektory biznesowe: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodący dostawca IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów, Przemysłu 4.0, oraz mobilność połączonej w sieci. Bosch realizuje wizję mobilności, która jest zrównoważona, bezpieczna i ekscytująca. Wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie technologii czujników, oprogramowania i usług, a także własną chmurę IoT, aby oferować swoim klientom połączone, interdyscyplinarne rozwiązania z jednego źródła. Celem strategicznym Grupy Bosch jest ułatwianie życia w sieci dzięki produktom i rozwiązaniom, które zawierają sztuczną inteligencję (AI) albo zostały opracowane lub wyprodukowane z jej pomocą. Bosch poprawia jakość życia na całym świecie dzięki innowacyjnym produktom i usługom, które wzbudzają entuzjazm. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupa Bosch obejmuje spółkę Robert Bosch GmbH oraz około 440 spółek zależnych i regionalnych w około 60 krajach. Łącznie z partnerami handlowymi i serwisowymi, globalna sieć produkcyjna, inżynieryjna i handlowa Bosch obejmuje prawie wszystkie kraje świata. Od pierwszego kwartału 2020 roku Grupa Bosch, posiadająca ponad 400 lokalizacji na całym świecie, jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest jego siła innowacyjna. W 128 zakładach na całym świecie Bosch zatrudnia w dziale badań i rozwoju około 76 300 pracowników, z czego prawie 38 000 to inżynierowie oprogramowania.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1886 roku w Stuttgarcie przez Roberta Boscha (1861-1942) jako "Warsztat Mechaniki Precyzyjnej i Elektrotechniki". Szczególna struktura własnościowa spółki Robert Bosch GmbH gwarantuje swobodę przedsiębiorczości Grupy Bosch, umożliwiając przedsiębiorstwu długoterminowe planowanie i podejmowanie znacznych inwestycji z wyprzedzeniem w celu zabezpieczenia przyszłości. Dziewięćdziesiąt cztery procent kapitału zakładowego spółki Robert Bosch GmbH należy do Robert Bosch Stiftung GmbH, fundacji charytatywnej. Pozostałe udziały są w posiadaniu spółki Robert Bosch GmbH oraz spółki należącej do rodziny Bosch. Większość praw głosu należy do Robert Bosch Industrietreuhand KG. Funkcje związane z własnością przedsiębiorstwa są realizowane przez fundusz powierniczy.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronach internetowych: www.bosch.com, www.iot.bosch.com, www.bosch-press.com, https://twitter.com/BoschPress

pobierz

Wciąż czegoś szukasz?