Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Robert Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2016


Wysoki poziom polityki personalnej firmy potwierdzony niezależnym audytem

Zdjęcia (1)

Zdjęcie do informacji: Robert Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2016
Pobierz treść
17 lutego 2016
Informacja prasowa
Informacje ekonomiczne
liczba zdjęć: 1
Warszawa – Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, już po raz trzeci wyróżnił  firmę Robert Bosch sp. z o.o. certyfikatem Top Employers Polska. Prestiżowy tytuł otrzymują, na drodze niezależnego audytu, czołowi globalni pracodawcy, którzy tworzą bardzo dobre warunki pracy, dbają o rozwój talentów na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem.
 
Kompleksowe badanie Top Employers jest każdorazowo weryfikowane przez niezależnych audytorów, sprawdzających standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tym roku Top Employers Institute dokonał oceny firm między innymi na podstawie następujących kryteriów: strategii rozwoju talentów, procesu planowania zasobów ludzkich, wdrażania nowych pracowników, szkoleń i rozwoju kariery, zarządzania wynikami, rozwijania umiejętności przywódczych, planowania sukcesji, polityki wynagrodzeń i świadczeń oraz kultury organizacyjnej.

Według audytorów Top Employers Institute, Robert Bosch tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.

–  Trzeci z rzędu tytuł Top Employers Polska potwierdza, że firma Robert Bosch znajduje się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce - prezes firmy Robert Bosch w Polsce, Krystyna Boczkowska, nie kryje zadowolenia z otrzymania certyfikatu. - Aktywnie wspieramy rozwój pracowników i stawiamy na takie wartości jak odpowiedzialność, inicjatywa, otwartość i zaufanie. Nasi pracownicy cenią sobie możliwość kariery w międzynarodowym koncernie, który jest liderem innowacyjności. Prowadzimy konsekwentną politykę personalną, ale też uważnie słuchamy uwag naszych pracowników, aby ciągle się doskonalić. Dlatego z roku na rok poprawiamy wynik audytu prowadzonego przez ekspertów Top Employers.  
Więcej informacji o badaniu i wynikach firmy Robert Bosch Sp. z o.o. w badaniu znajduje się na www.top-employers.com.
 

EK06-02.16

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Marta Surowiec - Forum Prasowe Bosch

Marta Surowiec

(22) 715 48 06

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.