Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Junkers podwójnie nagrodzony


Budowlana Marka Roku i Konsumencki Lider Jakości dla Junkersa

Pobierz treść
27 czerwca 2013
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna
Użytkownicy i instalatorzy urządzeń i systemów grzewczych wyróżnili markę Junkers. W czerwcu przyznane zostały jej dwa prestiżowe tytuły, Konsumencki Lider Jakości 2013 i Brązowa Budowlana Marka Roku 2013.


Redakcja Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej, przeprowadziła ogólnopolskie badanie opinii wśród ponad pięciu tysięcy konsumentów. Jego celem było wyłonienie najlepszych marek i firm funkcjonujących na polskim rynku. Otrzymane wyniki pozwoliły wyłonić liderów jakości poszczególnych kategorii produktowych. Zebrane informacje umożliwiły też stworzenie rankingu marek najbardziej rozpoznawalnych.
 
W kategorii „Urządzenia i systemy grzewcze” Konsumenckim Liderem Jakości 2013 została marka Junkers, którą respondenci uznali za najbardziej rozpoznawalną. Konsumenci podkreślali, że urządzenia marki Junkers są ekonomiczne, estetyczne, wydajne i mają solidną technologię.
 
Z kolei instalatorzy przyznali marce Junkers Brązową Budowlaną Markę Roku 2013. Tytuł ten nadany został po analizie wyników badania opinii przeprowadzonego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. W ramach badania odbyło się aż 1799 wywiadów z wykonawcami. Wyłoniono marki uznawane za najlepsze w 23 grupach asortymentowych materiałów budowlanych. Junkers zajął prestiżowe miejsce na podium w kategorii „Kotły grzewcze”.

TT13.06.13

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Magdalena Kołomańska - Forum Prasowe Bosch

Magdalena Kołomańska

+ 48 22 715 48 04

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.