Strona startowa - Bosch w Polsce

Forum prasowe Bosch

Informacje prasowe
Konferencje prasowe
Informacje o firmie

Wyszukiwarka informacji

Dział


Szukana frazaZakres datSerwis e-mail

Wyślemy Ci informacje prasowe Bosch e-mailem

zapisz się / zmień / usuń

Informacje o firmie

Bosch w Polsce Bosch na świecie

Inne spółki Boscha w Polsce

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Rexroth

Kanał RSS

Kanał RSS z informacjami prasowymi

subskrybuj

Mobilna ekspozycja Jukersa

Pobierz treść
9 czerwca 2010
Informacja prasowa
Technika Grzewcza
archiwalna
 


Od marca 2010 roku Junkers prezentuje swoje nowości produktowe podczas spotkań z klientami, instalatorami i użytkownikami w nowoczesny sposób.
 
Niekonwencjonalna metoda ekspozycji produktów Junkersa ma formę mobilnej przyczepki, w której umieszczone są: pompa ciepła TM-60-1, wiszący kocioł kondensacyjny z wbudowanym zasobnikiem Cerapur Acu ZWSB 24/28-3A, stojący kocioł kondensacyjny zintegrowany z zasobnikiem solarnym Cerapur Modul Solar ZBS 14/210 S-3 MA, płaski kolektor słoneczny Excellence FKT-1S oraz płaski kolektor słoneczny Compact FCC-1S. W przypadku zastąpienia danego urządzenia nowszym typem, można je w każdej chwili podmienić aktualizując tym samym na bieżąco ekspozycję. Dodatkowym wyposażeniem przyczepy jest 50-cio calowy telewizor LCD wraz z odtwarzaczem BlueRay oraz kompletem filmów i materiałów reklamowych, które mogą być pomocne przy ekspozycji urządzeń marki Junkers.
 
Od marca do końca maja bieżącego roku przyczepka była demonstrowana na wielu imprezach branżowych na terenie całego kraju, m.in. podczas Targów GryfBud w Bydgoszczy, Targów Instalacje 2010 w Poznaniu, podczas Wiosennych Spotkań z Instalatorami i w czasie Dni Otwartych Partnerów Handlowych Junkers. W sumie była prezentowana przez ponad 40 dni.
 
Mobilna ekspozycja Junkers może być nieodpłatnie udostępniana do wykorzystania podczas różnego typu imprez partnerom handlowym, autoryzowanym instalatorom i serwisantom urządzeń marki Junkers.
 
Przyczepka wystawiennicza Junkers powstała na wzór podobnych ekspozycji w Niemczech, a została wyprodukowana w Polsce. Mobilna wystawa waży prawie 1,4 t, ma 4,35 m długości, 2,75 m wysokości i 2,4 m szerokości.

TT10-06.10

Osoba odpowiedzialna za kontakt z dziennikarzami

Hanna Żurek - Forum Prasowe Bosch

Hanna Żurek

(22) 715 42 17

Pliki do pobrania

© Robert Bosch Sp. z o.o.